Serwis:

Najnowszy katalog zbóż ozimych 2018/19 już dostępny!

Katalog Żyto hybrydowe KWS jest dedykowany dla wszystkich, którzy uprawiają żyto ozime, będą ten gatunek uprawiać lub są nim z innych powodów zainteresowani. Tegoroczna edycja została zaktualizowana o charakterystyki nowych odmian KWS VINETTO i KWS TREBIANO, które w tym roku wzmocniły naszą ofertę sprzedażową.

Wiele miejsca poświeciliśmy agrotechnice. Dział ten zawiera treści wraz z obszernym materiałem fotograficznym, który z pewnością wesprze podejmowane decyzje w trakcie uprawy żyta.

Z myślą o gospodarstwach prowadzących produkcją zwierzęcą, zamieściliśmy informację na temat możliwości wykorzystania żyta w żywieniu trzody chlewnej oraz bydła. Prezentowane zalecenia zostały opracowane przez instytucje naukowe z Polski, Niemiec oraz Danii.

Broszurę można natychmiast pobrać w formie elektronicznej, jako dokument PDF  lub zamówić w wersji drukowanej, za pośrednictwem formularza dostępnego w naszym serwisie internetowym. Zamówione broszury wysyłamy bezpłatnie na wskazany adres, za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Kierownik Marketingu
Product Manager Żyto Hybrydowe
Bartosz Rudzki