Doradztwo:

04.04.2016 Zastosowanie regulatorów wzrostu w uprawie zbóż

Wiosenne zastosowanie regulatorów wzrostu (retardantów) ma na celu skrócenie międzywęźli u zbóż, poprawienie sztywność źdźbła bez negatywnego wpływu na poziom planowania.

więcej

Demo Farma GR Strzyżów 2011/2012

W sezonie 2011/2012 zapraszam do wspólnego monitorowania plantacji produkcyjnej żyta mieszańcowego znajdującej się w Strzyżowie ok. 30 km na południowy zachód od Rzeszowa w gospodarstwie Pana Tadeusza Worosza. W trakcie okresu wegetacji będę na tej stronie zamieszczał informacje o wykonywanych zabiegach agrotechnicznych.

więcej

Demo Farma Uhrusk 2010/2011

Zapraszam do odwiedzenia Demo Farmy zlokalizowanej w miejscowości Uhrusk ok. 30 km na północ od Chełma w Rolniczym Zakładzie Doświadczalnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Ideą projektu jest nauka na błędach, które specjalnie popełniamy, aby zwrócić Państwa uwagę na kluczowe elementy agrotechniki. Doświadczenie założone jest na polu produkcyjnym o areale kilkunastu hektarów.

więcej

Demo Farma Nowe Sioło 2010

Zapraszam do odwiedzenia Demo Farmy zlokalizowanej w miejscowości Nowe Sioło (powiat lubaczowski) założonej wraz z firmą Väderstad. Ponieważ Demo Farma założona jest na areale kilkunastu hektarów nawożenie oraz ochrona uwzględnia czynnik ekonomiczny gospodarstwa. W każdej chwili uprawy na Demo Farmie można oglądnąć i porównać z technologią stosowaną na własnym gospodarstwie.

więcej