O nas:

KWS Zboża

W Grupie KWS jesteśmy przedsiębiorstwem specjalizującym się w hodowli oraz produkcji materiału siewnego zbóż. Działamy na terenie całej Europy oraz USA.

Posiadamy pięć spółek, które zlokalizowane są w Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji oraz w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Wspólnie z KWS szczycimy się 150-letnim doświadczeniem hodowlanym. Paleta odmian KWS odzwierciedla najwyższy poziom nowoczesnej hodowli zbóż.

Hodowla pracuje na sukces rolników

Strategicznym celem naszej firmy jest tworzenie postępu hodowlanego w postaci coraz doskonalszych, wysokoplennych odmian zbóż i dostarczenie rolnictwu materiału nasiennego najwyższej jakości.

więcej

Tradycja jest bazą, innowacja naszą przyszłością

W 1881 r., w miejscowości Petkus, oddalonej o 40 km od Berlina, Ferdynand von Lochow rozpocząć hodowlę żyta, poprzez celowy wybór roślin elitarnych. Tak powstała firma Lochow-Petkus GmbH, która aktualnie nosi nazwę KWS LOCHOW GmbH. Połączenie atutów KWS i LOCHOW niesie postęp hodowlany - wczoraj, dziś i jutro.

więcej

Na polskim podwórku

W Polsce firma zapoczątkowała swoją działalność w 1995 r. od założenia swojej filii o nazwie Lochow-Petkus Polska sp. z o.o. W 1999 r. Grupa LP przejęła 85% udziałów firmy KonRolPasz.

więcej