Odmiany:

Żyto ozime

Żyta hybrydowe KWS z systemem POLLENPLUS® to doskonałe rozwiązanie na gleby lekkie i średnie z okresowymi niedoborami wody ze względu na niskie wymagania glebowe. Żyto hybrydowe odznacza się bardzo wysoką mrozoodpornością oraz dużo wyższą tolerancją na stres suszy niż inne gatunki zbóż. Zebrany surowiec może być wykorzystany w celach konsumpcyjnych lub posłużyć jako surowiec do przygotowania mieszanek paszowych. Sprawdź co potrafią nasze odmiany.

więcej

Pszenica ozima

Szeroka oferta odmian pszenic ozimych KWS pozwala dokonać optymalnego wyboru. W naszej ofercie znajdują się nowe odmiany jak i te sprawdzone przez praktykę rolniczą z grupy elitarnej E, jakościowej A, chlebowej B oraz paszowej C. Posiadamy pszenice do późnego i wczesnego terminu siewu z różnym terminem dojrzewania – jest w czym wybierać.

więcej

Pszenica jara

Sprawdź odmiany pszenic jarych KWS Zboża. W naszej ofercie znajdziesz również odmiany do siewu alternatywnego tzw. „przewódki” Polecamy pszenice elitarne: KWS SCIROCCO, jakościowe: KWS TORRIDON, MONSUN, KWS CHAMSIN, oraz pszenice chlebowe: TRAPPE

więcej

Jęczmień ozimy

Jęczmień ozimy jest bardzo ciekawą rośliną w strukturze zasiewów. Szybko dojrzewa i zwykle od tej rośliny rozpoczynają się żniwa. Wczesny zbiór tej rośliny pomaga rozłożyć prace żniwne i zwalnia miejsce po uprawę pól dla rzepaku ozimego. W naszej ofercie są odmiany wielorzędowe oraz dwurzędowe w typie pastewnym oraz browarnym.

więcej

Jęczmień jary

Sprawdź szeroką paletę odmian jęczmion jarych KWS Zboża. Oferta jęczmion jarych stale powiększa się o coraz wydajniejsze odmiany zarówno w typie paszowym jak i browarnym.

więcej

Pszenżyto ozime

Zarejestrowana odmiana w Polsce KWS TRISOL i odmiana z listy EU KWS AVEO stanowią dobrą kombinację wysokiego plonu i dobrej zdrowotności.

więcej

Owies

Sprawdź paletę odmian owsa z naszej hodowli. Posiadamy 2 odmiany o żółtym zabarwieniu ziarna i znakomitym potencjale plonowania.

więcej

Groch

Planujesz uprawiać groch? W naszej ofercie posiadamy trzy odmiany grochu: KWS LA MANCHA, SANTANA i CASABLANCA w typie wąsolistnym.

więcej

Kukurydza

Informacji na temat odmian kukurydzy oraz technologii uprawy udzielą Państwu pracownicy KWS Polska.

więcej

Burak cukrowy

Informacji na temat odmian buraka cukrowego oraz technologii uprawy udzielą Państwu pracownicy KWS Polska.

więcej

Rzepak

KWS i KWS wspólnie zaangażowały się w sprzedaż i doradztwo agrotechniczne rzepaku ozimego.

więcej

Ziemniak

Informacji na temat odmian ziemniaka oraz technologii uprawy udzielą Państwu pracownicy KWS Polska.

więcej