Odmiany:

Żyto ozime

Żyta hybrydowe KWS od kilkunastu lat stanowią grupę najlepiej plonujących odmian żyta ozimego w oficjalnych badaniach COBORU. Nasze kreacje: BRASETTO, PALAZZO, GONELLO, VISELLO i GUTTINO- wszystkie z systemem POLLENPLUS® - reprezentują najnowsze osiągnięcia hodowlane w segmencie odmian na ziarno. W ofercie również odmiany do produkcji substratu dla biogazowni.

więcej

Pszenica ozima

W naszej ofercie pszenic ozimych jest w czym wybierać. Polecamy pszenice jakościowe: JULIUS, CUBUS, GALVANO i KWS PIUS, oraz chlebowe: KWS MAGIC, KWS OZON, KWS DACANTO i POSITION.

więcej

Pszenica jara

Tu znajdziecie Państwo propozycje odmian pszenicy jarej do siewu w terminie wiosennym jak również przewódkowe, do bardzo późnego siewu jesiennego.

więcej

Jęczmień ozimy

Wśród naszych jęczmion ozimych są odmiany typu paszowego jak i browarnego. Obok LOMERITA w naszym portfolio znajdują się odmiany KWS MERIDIAN i SEMPER.
WINTMALT – dwurzędowa odmiana typu browarnego dorównuje pod względem plonowania odmianom pastewnym. Wszystkie nasze odmiany są odporne na wirusa mozaiki żółtej (typ1).

więcej

Jęczmień jary

Odmiany jęczmienia jarego KWS to połączenie wysokiego plonu z bardzo dobrą jakością. W zestawie odmiany na oba kierunki użytkowania: paszowy i browarny.

więcej

Pszenżyto ozime

Zarejestrowana odmiana w Polsce KWS TRISOL i odmiana z listy EU KWS AVEO stanowią dobrą kombinację wysokiego plonu i dobrej zdrowotności.

więcej

Owies

W naszym asortymencie 2 odmiany o małym udziale łuski: biało- i żółtoziarnista.

więcej

Groch

W ofercie KWS Zboża znajdą Państwo 2 odmiany grochu siewnego: SANTANA i CASABLANCA w typie wąsolistnym o dobrej odporności na wyleganie.

więcej

Kukurydza

Informacji na temat odmian kukurydzy oraz technologii uprawy udzielą Państwu pracownicy KWS Polska.

więcej

Burak cukrowy

Informacji na temat odmian buraka cukrowego oraz technologii uprawy udzielą Państwu pracownicy KWS Polska.

więcej

Rzepak

KWS i KWS wspólnie zaangażowały się w sprzedaż i doradztwo agrotechniczne rzepaku ozimego.

więcej

Ziemniak

Informacji na temat odmian ziemniaka oraz technologii uprawy udzielą Państwu pracownicy KWS Polska.

więcej